Showbiz

‘Ju dua deri në hënë, bekim…’, Adelina Ismajli hap zemrën, ‘seks-ikona’ shqiptare me dedikim të fortë (FOTO)

Jeta private e saj është tejet e rezervuar por kur flet për Adelinën nuk mund të ndash edhe motrat e saj, Emën dhe Zanfinën.
Featured image of article: ‘Ju dua deri në hënë, bekim…’, Adelina Ismajli hap zemrën, ‘seks-ikona’ shqiptare me dedikim të fortë (FOTO) Adelina Ismaili

Këngëtarja nga Kosova Adelina Ismaili është një nga femrat më të bukura të skenës shqiptare e cilësuar edhe një “sex-ikonë”. Këngëtarja është e para që ka thyer tabunë e zhveshjes në skenë, duke eksperimentuar në kërcim dhe performancë përveç këngëve.

Jeta private e saj është tejet e rezervuar por kur flet për Adelinën nuk mund të ndash edhe motrat e saj, Emën dhe Zanfinën.

Bukuroshet njihen në të gjithë diasporën për pamjen e tyre të veçantë, ndërsa Adelina nuk ka ngurruar që t’a shprehë hapur dashurinë për to. Në një postim në rrjetet sociale ajo shkruan se dy motrat për të janë një bekim.

‘Të kesh motra është fat. Të kesh motra si ju është bekim. Ju dua deri në hënë dhe prapa, Ema Ismaili, Zanfina Ismaili’, ka shkruar Adelina.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Postimi i Adelina Ismajlit:

(F.g/dosja.al)

Shto Koment