Showbiz

Jozefina Topalli gjyshe për herë të parë, vajza e saj Megi bëhet nënë

Vajza e Jozefina Topallit, Megi është bërë nënë për herë të parë.
Featured image of article: Jozefina Topalli gjyshe për herë të parë, vajza e saj Megi bëhet nënë Ish-deputetja e PD-së, Jozefina Topalli dhe vajza e saj Megi.

TIRANË– Familjen e Jozefina Topallit e ka mbuluar gëzimin me ardhjen e një anëtari të ri. Vajza e saj Megi prej kohësh ishte në pritje të ëmbël (Lexo këtu), dhe tashmë ka sjellë në jetë beben e saj të parë.

Kohë më parë, Megi është fotografuar me një mashkull nëpër kafenetë dhe rrugicat e Tiranës, me të cilin, sipas burimeve të Iconstyle ishte në një bashkëjetesë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Megi prej kohësh kishte filluar përgatitjet për ardhjen e re, duke bërë dhe blerjet e duhura për bebin.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment