Showbiz

“Je shumë lakmitar”/ Pas ndarjes me Romeon, Jonida nxjerr ‘dufin’, publikon vargjet pikante: S’kam lindur dje, e di çfarë do…s’jam në terezi (VD)

Featured image of article: “Je shumë lakmitar”/ Pas ndarjes me Romeon, Jonida nxjerr ‘dufin’, publikon vargjet pikante: S’kam lindur dje, e di çfarë do…s’jam në terezi (VD) Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi

TIRANË– Këngëtarja e njohur Jonida  Maliqi ka qenë sëfundmi një prej emrave më të përfolur në mediat rozë për shkak të videos së saj me Flori Mumajesin dhe ndarjen nga aktori i humorit, Romeo Veshaj.

Mesa duket ndarja nuk ka qënë aq e mirë për të dy, pasi këngëtarja ka postuar sot një këngë thumbuese në Instastory-in e saj. Bëhet fjalë për këngën e re të Taynas dhe Mozzikut, ku në thelb qëndron lakmia e personit tjetër në një lidhje për para.

Vagjet që publikoi Jonida:

Veç edhe ti shumë lakmitar je

Nuk kom lind dje

Une e di ça don

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Per ni lakmi t’nates e hup ato qe e don

Kshtu qe ma mir kaj n’Lambo se sa kaj n’kamion

Po sun thu Gold Digger se edhe vet jom Don

Punt i kom n’terezi

Po vet s’jom n’terezi

Ta ketë vallë me Romeon apo thjesht po mbështet dy kolegët e saj për këngën e re? Këtë nuk mund ta themi, po ju si mendoni?

(k.m/dosja.al)

Shto Koment