Showbiz

Jonida Maliqi në jurinë e “Këngës Magjike”, i dashuri dhe “kunata” e ndjekin nga afër (FOTOT)

Duke qenë  se Jonida është në një vend të rëndësishëm në këtë event, treshja ose ndryshe 3-shat e kanë ndjekur atë nga publiku.
Featured image of article: Jonida Maliqi në jurinë e “Këngës Magjike”, i dashuri dhe “kunata” e ndjekin nga afër (FOTOT) Jonida Maliqi, vellezerit Veshaj dhe Bora Zemani

TIRANË- Teksa prej dy netësh është mbajtur edhe Festivali i “Këngës  Magjike” shumë njerëz janë bërë kuriozë të shohin virtualisht ose nga afër performancën e këngëtarëve pjesmarrës.

Ndonëse një ndër këngëtarët këngëtaret më të suksesshme shqiptare, dhe me dhjetëra çmime të fituara përgjatë  karrierës së saj në muzikë, tashmë  Jonida Maliqi është një prej anëtareve të jurisë në “Kënga Magjike”.

Ajo sëbashku me aktorin e njohur  të humorit, Romeo Veshaj e kanë pranuar publikisht lidhjen e tyre të dashurisë.

Ndërsa çifti tjetër, i vëllai i Romeos, Donaldi me moderatoren e njohur Bora Zemani akoma nuk kanë bërë një reagim për lidhjen e tyre pasi prej kohësh në media përflitet edhe për një lidhje mes  tyre.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Megjithatë fotot që ato postojnë në rrjetet sociale tashmë e kanë  vërtertuar këtë gjë.

Duke qenë  se Jonida është në një vend të rëndësishëm në këtë event, treshja ose ndryshe 3-shat e kanë ndjekur atë nga publiku.

Pra partenri i saj Romeo, kunati Donaldi dhe “kunata” Bora kanë  publikuar të tre sëbashku foto nga Pallati i Kongreseve ku edhe është mbajtur “Kënga  Magjike” .

A.C/Dosja.al

Shto Koment