Showbiz

Jonida Maliqi feston ditëlindjen, do të habiteni kur të mësoni sa vjeç është këngëtarja

Jonida feston sot ditëlindjen dhe na çuditi kur mësuam sa vjeç mbush këngëtarja. Ajo është dalluar gjithmonë për stilin e saj unik dhe është cilësuar si një nga fashionistet më të mira.
Featured image of article: Jonida Maliqi feston ditëlindjen, do të habiteni kur të mësoni sa vjeç është këngëtarja Jonida Maliqi.

Jonida Maliqi do të jetë  zëri që do të na përfaqësoj në festivalin Europian të muzikës, Eurovision. Ajo pak më parë ka publikuar në profilin e saj në Instagram një foto përmes së cilës zbulon publikisht se sot ka mbushur plot 36 vjeç.

“36 mësime që kam mësuar: Këshillë për veten për ditëlindjen time të 36-të”,- shkruhet në foton e publikuar nga Jonida.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Jonida Maliqit në Instagram.

L.K/Dosja.al

Shto Koment