Showbiz

U filmua duke i prekur të pasmet në rrugë/ Jonida Maliqi ‘përballet’ me Flori Mumajesin, publiku nuk përmbahet, acarohet këngëtarja: Avash mo avash

Një prej personazheve që do të duhej që të gjente Jonida ishte edhe kolegu i saj Flori Mumajesi, fotoja e të cilit shkaktoi shumë ovacione në publik. Aq sa edhe Jonida nuk e priti mirë.
Featured image of article: U filmua duke i prekur të pasmet në rrugë/ Jonida Maliqi ‘përballet’ me Flori Mumajesin, publiku nuk përmbahet, acarohet këngëtarja: Avash mo avash Jonida Maliqi dhe Flori Mumajesi

TIRANË– Këngëtarja Jonida Maliqi ka qënë e ftuara e mbrëmjes në emisionin “Klanifornia”, ku edhe është përballur me sfida e lojra të ndryshme. Në rubrikën e “Marina nanana”, Jonida dhe moderatorja do të duhet që të gjenin emrat e personazheve vetëm me anë të gjesteve.

Një prej personazheve që do të duhej që të gjente Jonida ishte edhe kolegu i saj Flori Mumajesi, fotoja e të cilit shkaktoi shumë ovacione në publik. Aq sa edhe Jonida nuk e priti mirë.

“Avash mo avash. Kush është?,”-tha ajo.

Pasi e gjeti, nuk heztoi që t’i dërgonte edhe një mesazh nga ekrani: Të përshëndes!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Shiko minutën e 21

Pak javë më parë u pulikua një video, ku Jonida Maliqi u shfaq në Paris me Flori Mumajesin. Nga ana e këngëtares nuk munguan gjestet intíme në rrugë. 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment