Showbiz

“Jom me fat”, Në ditëlindjen e tij Marina ka dy fjalë për Getoarin: Doja të të uroja më të mirat, por…

FOTO
Pas urimit të Marinës nuk ka munguar as përgjigja e Getoarit, duke shkruar se e quan veten me fat që ka në krah një grua si Marina.
Featured image of article: “Jom me fat”, Në ditëlindjen e tij Marina ka dy fjalë për Getoarin: Doja të të uroja më të mirat, por… Marina Vjollca dhe Getoar Selimi

TIRANË– Ditën e sotme reperi i njohur Getoar Selimi feston ditëlindjen e mes shumë urimesh që ai ka marrë, bie në sy dedikimi i bashkëshortes së tij, moderatores së njohur  Marina Vjollca.

Marina në ditën më të veçantë të Getoarit që prej minutave të para pas mesnate i ka bërë një urim mjaft të bukur, mjaft emocionues.

Teksa ka publikuar një foto të reperit, Marina shkruan: Gëzuar ditëlindjen, bashkëshorti im i dashur, heroi im, burri im simpatik. Doja të të uroja më të mirat, por ti tashmë më ke mua dhe nuk ke nevojë. 

Por pas këtij urimi nuk ka munguar as përgjigja e Getoarit, duke shkruar se e quan veten me fat që ka në krah një grua si Marina.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Jom me fat”- shkruan këngëtari.

A.C/Dosja.al

Shto Koment