Aktualitet

Jo vetëm “shtetrrethim”, truprojet e Ramës me çantë antiplumb (Video)

Masat e sigurisë në takimin e kryeministrit Edi Rama në Shkodër këtë herë kanë qenë të shtuar. Veç forcave të shumëta të policisë, truprojat e kryeministrit janë pajisur edhe me çantë antiplumb.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në një video të siguruar nga Dosja.al shihet një prej truprojeve të kryeministrit, që mban në dorë një çantë antiblumb, e cila hapet dhe është në gjatësinë e trupit për të mbrojtur atë nga ndonjë sulmi mundshëm.

Shto Koment