Showbiz

Jo vetëm shoqet lodhen për të shkrep foto perfekte, Bora Zemani zbulon ç’bëjnë çunat në këtë rast (FOTO)

 Së fundmi përmes një postiomi në Instastory nën shoqërinë e dy vëllezërve Veshaj shkruan: Jo vetëm shoqet për njëra-tjetrën! Ja çunat!”
Featured image of article: Jo vetëm shoqet lodhen për të shkrep foto perfekte, Bora Zemani zbulon ç’bëjnë çunat në këtë rast (FOTO) Bora Zemani dhe dy vellezerit Veshaj

TIRANË– Moderatorja e njohur Bora Zemani dhe këngëtarja Jonida Maliqi janë bërë shoqe të ngushta që prej kohës kur nisën lidhjet e tyre respektive me dy vëllezërit  Veshaj, Romeo dhe Donaldin.

Bora akoma nuk e ka pranuar zyrtarisht lidhjen e saj me Donaldin, por kjo tashmë është kuptuar pasi të dy sëbashku ndajnë foto nga vende të njëjta.

Së fundmi përmes një postiomi në Instastory nën shoqërinë e dy vëllezërve Veshaj shkruan: Jo vetëm shoqet për njëra-tjetrën! Ja çunat!”

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kjo konfirmon akoma më shumë lidhjen e tyre.

A.C/Dosja.al

Shto Koment