Showbiz

“Jeton në Belgjikë ti dhe…”/ Robert Aliaj shpërthen keq pas replikave të Klodiana Shalës: Ngrijeni pak nivelin e emisionit se na nxorrët zorrët…na bëtë për të vjellë

Këtë deklaratë Shala e kometnoi si diçka pa kuptim, pasi tha se Aliaj vetë jeton në Belgjikë dhe këtu vjen vetëm për të bërë emisione. Pas këtyre fjalëve, Aliaj shpërtheu keq dhe tha se duhej ngritur niveli i emisionit, sepse po i vinte për të vjellë.
Featured image of article: “Jeton në Belgjikë ti dhe…”/ Robert Aliaj shpërthen keq pas replikave të Klodiana Shalës: Ngrijeni pak nivelin e emisionit se na nxorrët zorrët…na bëtë për të vjellë Klodiana Shala, Blendi Fevziu dhe Robert Aliaj

TIRANË– Robert Aliaj ka shpërthyer keq në ofendime ndaj Klodiana Shalës. Në një lidhje me “Skype” në “Opinion”, Aliaj tha se nuk do të votonte, pasi asnjëri prej palëve nuk e meriton votën e tij.

Këtë deklaratë Shala e kometnoi si diçka pa kuptim, pasi tha se Aliaj vetë jeton në Belgjikë dhe këtu vjen vetëm për të bërë emisione. Pas këtyre fjalëve, Aliaj shpërtheu keq dhe tha se duhej ngritur niveli i emisionit, sepse po i vinte për të vjellë.

Pjesë nga biseda:

Robert Aliaj: Unë nuk e votoj, nuk e meriton askush

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Blendi Fevziu: Ore Robert po njerëzit bie ne burg për të votuar, ti e ke të drejtën e votës dhe nuk e shfrytëzon…

Klodiana Shala: Ku jetin ti? Ti jeton në Belgjikë, vjen këtu, bën nja dy tre emisione dhe ikën…e ke kollaj ti të thuash se nuk voton…

Robert Aliaj: Ngrijeni pak nivelin e emisionit, hiqeni atë tallavanë se na nxorrët zorrët…po na bëni për të vjellë. Është ai zëri aty që më acaton, sikur vjen nga Kashari.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment