Showbiz

Jeton me vjehrrën, Shakohoxha vë në siklet Vilma Mashën dhe i nxjerr sekretin: I vjen zor, por….

Komentatori sportiv ka zbuluar një detaj pikant nga jeta private e moderatores Vilma Masha.
Featured image of article: Jeton me vjehrrën, Shakohoxha vë në siklet Vilma Mashën dhe i nxjerr sekretin: I vjen zor, por…. Vilma Masha dhe Dritan Shakohoxha

Moderatorja e sportit Vilma Masha kurorëzoi lidhjen e saj një vit më parë me partnerin, të cilin preferoi ta mbante sekret tashmë jetojnë bashkë. Por sot e ftuar në puntatën e fundit të “E diell”, Masha u thumbua nga moderatorët për të zbuluar ndonjë detaj nga jeta e saj private.

Ajo u pyet se si është të jetosh me vjehrrën në vitin 2019 dhe tha se trajtohet si vazja e shtëpisë atje.

Të jetosh me vjehrrën në 2019-n në të njëjtën shtëpi, është krejt ok. Ajo më trajton si vajzën e shtëpisë dhe kam marrëdhënie shumë të mira me të,”– tha Vilma, por Shakohoxha ndërhyri duke zbuluar një detaj nga jeta e saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Aq të mira i ka marrëdhëniet Vilma me vjehrrën, sa kur ha drekë të puna dhe shkon në shtëpi, i vjen aq turp dhe ka aq frikë sa thotë nuk kam ngrënë dhe ha sërish,”- tha ai gjë që shkaktoi të qeshura në sallë.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment