Showbiz

‘Jetoj ende me Norën’, Robert Berisha rrëfen marrëdhënien me këngëtaren pas ndarjes: Pak këtu, e pak aty…

Së fundmi Robert dhe Nora kanë qënë të mjat të përfolur shumë në medien rozë për shkak të ndarjes së tyre.
Featured image of article: ‘Jetoj ende me Norën’, Robert Berisha rrëfen marrëdhënien me këngëtaren pas ndarjes: Pak këtu, e pak aty… Robert Berisha dhe Nora Istrefi

TIRANË– Në emisionin “Glamour Zone” në Rtv Ora , i ftuar mbrëmjen e djeshme ka qenë këngëtari i njohur Robert Berisha.

Së fundmi Robert dhe Nora kanë qënë të mjat të përfolur shumë në medien rozë për shkak të ndarjes së tyre.

Kësaj here këngëtari erdhi në një intervistë pa filtra, ku për herë të parë tregon se se ende jeton me Nora Istrefin disa ditë në javë, kjo për shkakun e vajzës së tyre të vogël, e cila është 4 vjeçe.

Moderatorja Ester Bylyku e ka pyetur nëse jeton akoma me ish-bashkëshorten.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ester Bylyku: Ta themi troç, me kë jeton Roberti?

Robert Berisha: Roberti jeton edhe vetëm, edhe me Norën dhe gocën. Ajo është e vogël 4-vjeçe. Prishtina është e vogël, jetojmë edhe afër. kështu që, pak aty, e pak aty! Mbi të gjitha, ne do të jemi gjithmonë, prindërit e Renes.

(M.P, A.M/ Dosja,al)

Shto Koment