Horoskopi

“Jeta sentimentale do shkojë më së miri sot”, parashikimi i horoskopit 30 mars 2019

Shumë prej të dashuruarve do iu plotësohen dëshirat më të zjarrta sot. Jupiteri do sjellë gëzim dhe lumturi në çift kështu që shfrytëzojeni sa më shumë të mundni ditën.
Featured image of article: “Jeta sentimentale do shkojë më së miri sot”, parashikimi i horoskopit 30 mars 2019 Horoskopi (Ilustrim)

DASHI

Mërkuri do sjellë mjaft ndryshime sot në jetën tuaj në çift. Do flisni më tepër me të dhe do merrni disa vendime të rëndësishme. Sektori i financave nuk do influencohet nga asnjë planet.

DEMI

Nuk do keni as problemin më të vogël në çift sot, madje do e forconi edhe më tepër lidhjen. Për shkak të ndikimit negativ të planetëve në planin financiar, situata do jetë e ndërlikuar. Tregohuni të kujdeshëm me shpenzimet.

BINJAKET

Shumë prej të dashuruarve do iu plotësohen dëshirat më të zjarrta sot. Jupiteri do sjellë gëzim dhe lumturi në çift kështu që shfrytëzojeni sa më shumë të mundni ditën. Nëse doni që financat të jenë të stabilizuara duhet të mendoheni mirë para se të veproni.

GAFORRJA

Nëse kohët e fundit marrëdhënia me partnerin është ftohur pak, përfitoni nga kjo ditë plot diell për ta përmirësuar atë. Financat nuk do jenë të këqija.

LUANI

Do bëni çmos gjatë kësaj dite për të krijuar një atmosferë të ngrohtë në lidhjen tuaj. Në planin financiar gjërat do shkojnë më së miri. Do ketë përmirësime të ndjeshme dhe mund të shtoni pak shpenzimet.

VIRGJERESHA

Jeta juaj në çift do nuk do shkojë shumë mirë. Bëni kujdes me gënjeshtrat dhe tradhtitë nëse nuk doni të shkatërroni gjithçka që keni ndërtuar deri më sot. Në planin financiar tregohuni me vigjilentë dhe shmangni shpenzimet e çmendura.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

PESHORJA

Nëse lidhja juaj nuk është shumë e fortë, ka rrezik që sot të përballeni me probleme. Shtoni dozat e maturisë dhe vendosmërisë në planin financiar. Vetëm kështu do ruani qëndrueshmërinë.

AKREPI

Keni ende shumë për të bërë që ta përmirësoni lidhjen me partnerin. Bëni më shumë lëshime dhe toleroni më tepër. Në planin financiar do keni fat me shumicë.

SHIGJETARI

Jeta sentimentale do shkojë më së miri sot, mjafton të mos tregoheni shumë posesive. Falë një shpërblimi që do merrni në punë situata financiare do fillojë të stabilizohet.

BRICJAPI

Dielli do jetë planeti më i favorshëm për jetën në çift sot. Do jeni mjaft sensuale dhe të ngrohtë me atë që keni në krah. Financat do pësojnë disa tronditje.

UJORI

Urani do favorizojë mjaft jetën sentimentale të çifteve. Do filloni të bëni projekte të përbashkëta të cilat do e përforcojnë edhe më tepër lidhjen tuaj. Të ardhurat do të përmirësohen dalëngadalë nëse ju nuk e teproni me shpenzimet.

PESHQIT

Do jeni gjatë gjithë ditës në eufori. Në mbrëmje do përjetoni emocione të veçanta për shkak të një surprizë të madhe që do iu përgatisë ai që keni në krah. Situata financiare do jetë shqetësuese.

Shto Koment