Aktualitet

JETA/ Pronar i “THE BOSS”në Lungomare, Bledar Birçaj kishte ndërtuar “oazin” e tij të paqes, tre BISHAT G-Class parkuar jashtë lokalit luksoz buzë detit

Në Vlorë njihej si biznesmen dhe pronari i disa bizneseve, përfshirë edhe një lokal tip bar-kafe në zonën e Lungomares në qytetin e Vlorës.
Featured image of article: JETA/ Pronar i “THE BOSS”në Lungomare, Bledar Birçaj kishte ndërtuar “oazin” e tij të paqes, tre BISHAT G-Class parkuar jashtë lokalit luksoz buzë detit Pamje nga lokali The Boss

VLORE- Sot iu pre jeta në mes por Bledar Birçaj, 40 vjeç me siguri nuk e kishte imagjinuar se xhiroja e sotme në lagjen “Hajro Cakërri” me mikun e tij do të ishte xhiroja fatale…

Ai ishte 40 vjeç dhe i skeduar nga Policia e Shtetit. Në Vlorë njihej si biznesmen dhe pronari i disa bizneseve, përfshirë edhe një lokal tip bar-kafe në zonën e Lungomares në qytetin e Vlorës.

Biznesi

Lokali që posedohej nga Birçaj quhej “The Boss”. Lokali i arreduar në stil luksoz është i vendosur buzë rruge, ku spikasin 3 G-Class parkuar jashtë barit. Sot ai u vra me 7 plumba në një atentat mafioz në mes të qytetit të Vlorës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: Ekzekutohet pronari i “The Boss” në Vlorë, Bledar Birçaj po udhëtonte me BMW X5, autorët i prenë rrugën dhe e qëlluan me breshëri, shpëton për mrekulli pasagjeri, biznesmeni ishte skeduar në të shkuarën (NGJARJA)

(F.g/dosja.al)

Shto Koment