Showbiz

Jeta e luksoze e Linda Halimit, dalin fotot e vilës miliona dollarëshe(FOTO)

Linda Halimi me ardhjen e vajzës ka menduar të blejë edhe një shtëpi të re, të cilën do e gëzojnë tashmë si një familje.
Featured image of article: Jeta e luksoze e Linda Halimit, dalin fotot e vilës miliona dollarëshe(FOTO) Këngëtarja, Linda Halimi dhe bashkëshorti i saj davon Edwards.

Vetëm para pak javësh u bë i bujshëm lajmi i shtatzënisë së fshehtë të këngëtares Linda Halimi, dhe ardhja në jetë e vajzës së saj Kaimana. Ajo prej kohësh është e martuar me partnerin e saj Davon Edwards.

Davon ndau me ndjekësit lajmin e lindjes së vajzës dhe çifti ndau disa foto duke treguar se ndiheshin pafundësisht të lumtur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mirëpo ato paskan blerë një vilë luksoze në SHBA, të cilën Davon e ka ndarë në profilin e tij në rrjete sociale, me ndjekësit. Linda ka ndarë dhe më para foto me pamje nga kjo vilë, dhe mesa duket paska qenë një projekt i mirëmenduar që më në fund e realizuan.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment