BotaShowbiz

Jessica Alba: E çuditshme mosha 40 vjeç, thjesht ndjehem ‘agresive’

Jessica Alba ka festuar ditëlindjen e saj të 40-të të cilën e ka specifikuar si mosha më 'e çuditshme'. Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në The Tonight Show për episodin e së enjtes, ku u hap si temë me atë se si ndihej të ktheje rezultatin e madh 4-0 në fund të muajit të kaluar.
Featured image of article: Jessica Alba: E çuditshme mosha 40 vjeç, thjesht ndjehem ‘agresive’ Jessica Alba

SHBA- Jessica Alba festoi ditëlindjen e saj të 40-të muajin e kaluar së bashku me burrin Cash Warren dhe fëmijët e tyre Honor, Haven dhe Hayes. Aktorja dhe bashkëthemeluese e Ndershmërisë së Kompanisë ka qenë e ftuar në The Tonight Show për episodin e së enjtes, ku u hap tema se si ndihej të ktheje rezultatin e madh 4-0 në fund të muajit të kaluar.

Sështë kaq e çuditshme, sepse kur je e vogël, je si… Ajo moshë thjesht ndihet agresive “,- i tha Alba drejtuesit Jimmy Fallon. “Ju jeni ashtu si, ky është një person i rritur në gomar.”

“Dhe kur të jesh këtu, je si…mendoj se kjo është ajo që është “,- shtoi ajo. “Ju e dini që keni aq më shumë jetë  për të jetuar. Ndihem sikur gjithçka është thjesht një lloj lidhëse në një mënyrë vërtet të ftohtë”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Muajin e kaluar, Alba ndau një video që e kapi festime intime te ditelindjes. Në klip, ajo festoi me një zbavitje në natyrë të hedhur në zyrat e Ndershmërisë së Kompanisë, e kompletuar me një dekor me dekorime rozë dhe ari, një shpërndarje të plotë ushqimi, kapele ditëlindjeje dhe kek të ëmbël.

(f.i/dosja.al)

 

Shto Koment