Showbiz

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck ribashkohen në vilën luksoze në Miami, kapen mat ndërsa shkrepin selfie në ballkonin e sipërm të shtëpisë

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck këtë fundjavë janë ribashkuar në shtëpinë e aktores në Miami, ndërsa romanca e tyre vazhdon të nxehet. Fotot e kapura nga paparacët e tregojnë çiftin e qetë duke shijuar diellin në ballkonin e vilës luksoze.
Featured image of article: Jennifer Lopez dhe Ben Affleck ribashkohen në vilën luksoze në Miami, kapen mat ndërsa shkrepin selfie në ballkonin e sipërm të shtëpisë Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

FLORIDA- Jennifer Lopez dhe Ben Affleck ribashkohen në shtëpinë e plazhit në Miami pas largimit nga Montana. The sun ka siguruar fotot e dyshes teksa dukeshin të dërrmuar ndërsa shijonin diellin në ballkonin e shtëpisë me qira të Jennifer gjatë fundjavës.

Jennifer Lopez kishte veshur një fustan blu veror ndërsa shkrepte selfie në ballkonin e sipërm të shtëpisë buzë oqeanit.

Ndërkohë, Ben më vonë doli në ballkon për të pirë një cigare dhe për të pirë sodë. Jennifer u pa e qeshur ndërsa ecte me Benin poshtë shkallëve buzë shtëpisë së luksit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Çifti i cili u ribashkua këtë muaj 17 vjet pasi prishi fejesën e tyre në 2004 dukej se janë në humor të qetë.

Jennifer ndezi thashethemet e pajtimit me Ben gjatë një arratisje romantike në një vendpushim pranë shtëpisë së aktorit Montana në fillim të këtij muaji. Udhëtimi erdhi vetëm një muaj pasi ajo u nda nga i fejuari ARod.

(f.i/dosja.al)

Shto Koment