Showbiz

Një ceremoni private në Nju Jork, Jennifer Lawrence i jep fund beqarisë

Jennifer Lawrence dhe Cooke Maroney janë fejuar.
Featured image of article: Një ceremoni private në Nju Jork, Jennifer Lawrence i jep fund beqarisë Jennifer Lawrence.

Çifti i njohur i Hollywood-it i dha fund beqarisë në një ceremoni private fejese që u mbajt në New York, Jennifer dhe Cooke u fotografuan gjatë rrugës për në festë, të dy të veshur elegantë.

Aktorja kishte zgjedhur një fustan përrallor ngjyrë pjeshkë nga ‘L. Wells’, ndërsa Maroney kishte veshur një kostum blu me kravatë gri dhe këmishë të bardhë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Gjithmonë shumë private në lëvizjet e saj, Lawrence zgjodhi një ceremoni private për të kurorëzuar lidhjen e saj me të dashurin.

L.K/Dosja.al

Shto Koment