Horoskopi

“Jeni drejt pastrimit”/ Meri Shehu paralajmëron të gjithë shenjat e hoskopit, çfarë ju prej pas pandemisë dhe izolimit

Në një status në profilin e saj në Facebook, Shehu shkruan se java e fundit e muajit Maj është akoma nën ndikimin e klimës që solli Hëna e Re në Binjak me plane rinore.
Featured image of article: “Jeni drejt pastrimit”/ Meri Shehu paralajmëron të gjithë shenjat e hoskopit, çfarë ju prej pas pandemisë dhe izolimit Meri Shehu

TIRANË– Astrologia Meri Shehu ka bërë një parashikimi për të gjitha shenjat e horoskopit, të cilat tashmë kanë dalë nga karantina.

Në një status në profilin e saj në Facebook, Shehu shkruan se java e fundit e muajit Maj është akoma nën ndikimin e klimës që solli Hëna e Re në Binjak me plane rinore.

“Ne te njejten kohe po behet Gati nje kombinim shume i pasur palnetesh per Muajin Qershor. Dielli ne Binjak do na jap kete jave informacione te bollshme
Ne Binjak mbas henes se re ne Binjak Dielli na con ne nje rrugetim sqarimesh apo pastrimi. Do rikthehen castet e lumtura te femijerise ku familja ju donte dhe ju adhuronte. Megjithese kaluam nje periudhe traumatike me nje atmosfere te mjegullt pas nesh tashme kemi mundesi per fillime te reja,”- shkruan ajo në postim.

Shkrimi i plotë i Meri Shehut

Dashi

Duhet te rigjeni besimin e humbur pas adoleshences qe ju ka bere te ndjeheni te dobet dhe te paqarte me jeten apo pune ttuaja Rigjeni komunikimin familjar.

Demi
Kjo periudhe do ju rigjeneroj ne pikat tuja me te dobeta te viteve te fundit qe kane te bejen me ekonomine dhe dashurine. Perpiquni te kuptoni ku gaboni ne te dy rastet.

Binjaket
Do jeni ne qender te vemendjes kete jave si nga vullnet energjia apo deshira per te bere ndryshime te rendesishme ne jeten tuaj personale dhe punen.

Gaforrja
Ajri i ndryshimit do ndryshket pak brenda jush apo do ndrydhet dhe do leshoj nje arome jo fort te kendshme duke ju bere te papranueshem rreth e rrotull.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Luani
Do jeni ne pritje te informacioneve dhe lajmeve te mira. Rendesi ka qe do keni rreth jush shume gjera per te bere dhe njohje te reja ne jeten erotike.

Virgjeresha
Pa dyshim qe kjo periudhe duhet shfrytezuar nga ju per meritat qe do tregoni ne informacionin qe keni apo ne menyren se si do ta perdorni ne te miren e punes.

Peshorja
Me ne fund do keni mundesi te merrni fryme lirshem nese behet bisede per udhetime kontakte me jashte apo ceshtje te kualifikimeve e takimeve me njerez te dashur.

Akrepi
Nje mundesi e mire per ju per te hapur bllokimet e nendheshme qe ju kishin penguar clirimin e vlerave apo thesareve qe enderronit.

Shigjetari
Do ju afroheni mundesi te reja dhe bashkepuntor te rinj dhe jeta do filloj te dali nga bllokimet traumatike e psikologjike te femijreise apo ambjenti rrethues si komshinjeve e te afermve.

Bricjapi
Puna do jete nje mundesi e arte per ju per te udhetuar komunikuar dhe per te pare mundesi te reja dhe nje pune te dyte te rendesishme.

Ujori
Dashuria argetimi dhe frekuentimi i ideve tuaja me produktive dhe prototipe do beje qe ju te jeni ata qe do krijoni dhe do fitoni zemrat e shume njerzve.

Peshqit
Per ju nje shtepi e re nje vend i ri apo nje bashkejetese e re do jete fillimi i nje jete te re large pengesave bllokimeve apo energjive negative.

(f.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment