Showbiz

Jeni bashkë apo jo? Maya ngacmon Romeo Veshajn për Jonidën, aktori: Portalet, ato të ulin e të ngrenë

Aktori i humorit Donald Veshaj është ngacmuar nga këngëtarja e njohur Maya për lidhjen e tij me këngëtaren e njohur Jonidën, i cili nuk ka nguruar për t'i kthyer një përgjigje këngëtares.
Featured image of article: Jeni bashkë apo jo? Maya ngacmon Romeo Veshajn për Jonidën, aktori: Portalet, ato të ulin e të ngrenë Jonida dhe Romeo

TIRANË- Aktori i humorit Donald Veshaj i ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan”, i cili është ngacmuar nga këngëtarja e njohur Maya për lidhjen e tij me këngëtaren e njohur Jonidën, nuk ka nguruar për t’i kthyer një përgjigje këngëtares.

“Jeni vërtetë bashkë me Jonidën apo jo?”- e ka pyetur Maya aktorin.

Por Romeo nuk ka nguruar për tu përgjigjur duke thënë:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Portalet, ato të ulin e të ngrenë”- është shprehur Romeo.

Romeo dhe Jonida kanë shprehur hapur lidhjen e tyre para disa muajsh, ku ata janë parë së bashku duke postuar në rrjetet e tyre sociale nga jeta e tyre private ku shfaqen gjithmonë krah njëri-tjetrit të lumtur.

(s.s)/dosja.al

Shto Koment