Sport

“Jemi sfidues në shtrat”,partnerja e futbollistit të Real Madrid flet për jetën seksuale: Pothuajse çdo ditë ne…

Modelja spanjolle ka deklaruar se bën seks të paktën një herë në ditë
Featured image of article: “Jemi sfidues në shtrat”,partnerja e futbollistit të Real Madrid flet për jetën seksuale: Pothuajse çdo ditë ne… Sara Salamo

SPANJËSara Salamo, partnerja e futbollsitit të Real Madrid, Isco Alarcon, ka zbuluar hollësi intime nga lidhja që ka me 28 vjeçarin. Modelja spanjolle ka deklaruar se bën seks të paktën një herë në ditë. Sara Salamo, e ftuar në emsionin televiziv “La Resistencia”, kur u pyet nga moderatorja përsa i përket jetës seksuale, partnerja e mesfushorit të Real Madridit ka shpjeguar se të dy janë sfidues në shtrat.

“As ai e as unë nuk donim të vinim në këtë emision derisa të ishim në gjendje të shpjegonim se bëjmë seks një herë në ditë”, tha Sara.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Sara Salamo dhe Isco

Por pastaj ndodhi promovimi i librit tim. Kemi pasur shumë punë dhe jemi të rrethuar nga fëmijët. Por ne jemi sfidues në shtrat përfundon modelja spanjolle.

Sara Salamo dhe Isco

E.Ç (Dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment