Showbiz

“Je gjithmonë e më seksi”, burri ja lyp hapur Rezarta Shkurtës: Ermal mos ma prish…

Ermal Hoxha është futur në mes të një interviste që Rezarta Shkurta po bënte online.
Featured image of article: “Je gjithmonë e më seksi”, burri ja lyp hapur Rezarta Shkurtës: Ermal mos ma prish… Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha

Rezarta Shkurta është vënë në siklet nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Teksa ajo po bënte një intervistë në rubrikën “Ask me” në Instagram, në mes është futur burri i sal Ermal Hoxha.

“Si ka mundësi që je gjithmonë e më shumë seksi,”– i shkruan Ermali.

Këngëtarja ka vendosur ta publikojë këtë koment të bashkëshortit të saj.

“Hahahahaha. Ermal mos ma prish intervistën time serioze… më skuqe,”– shkruan Rezarta krahas komentit të të shoqit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postim i bërë nga Rezarta Shkurta

(f.m/dosja.al)

 

 

Shto Koment