Showbiz

“Je bërë shumë plastike”, me dekoltenë ekspozuar Alesia Bami i kthehet ndjekësit: S’ke faj xhaxhi (FOTO)

Alesia Bami ka postuar një foto nga pishina, ku bien në pah hiret e saj, por një komentues e ka quajtur ‘plastike’.
Featured image of article: “Je bërë shumë plastike”, me dekoltenë ekspozuar Alesia Bami i kthehet ndjekësit: S’ke faj xhaxhi (FOTO) Ish-velina e Stopit, Alesia Bami.

TIRANË– Alesia Bami ka filluar pushimet, dhe ka ndarë në rrjete sociale foto nga pishina. Por, për t’i paraprirë të gjithë komentuesve ish-velina ka sqaruar se ka vendosur make-up në fytyrë për arsye xhirimesh.

“PS : për të gjithë mendjendriturit Make Up-i në pishinë është për arsye të xhirimeve. Faleminderit.” –shkruan Alesia Bami në foton e postuar në Instagram.

Por, një ndjekës nuk është i kënaqur me pamjen e bukuroshes dhe i shkruan: “Je bërë shumë plastike”.

Nxitur nga ky koment, ish-velina si rrallë herë ka vendosur të replikojë.                            

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Hahhaahhah s’ke faj xhaxhi s’e mosha bën të veten,”- i përgjigjet Alesia Bami.

Postimi i Alesia bamit dhe komentet në foto.

(R.L/Dosja.al)

                                                                                                                        

Shto Koment