Bota

Jashtë kësaj bote/ Zbulohen krijesat e rralla të detit si aliene. Ja sa është vlera e tyre

VIDEO
Martyn Green, 47 vjeç, dhe familja e tij ishin në një udhëtim në Caernarfon të dielën kur ata zbuluan krijesën e rrallë.
Featured image of article: Jashtë kësaj bote/ Zbulohen krijesat e rralla të detit si aliene. Ja sa është vlera e tyre Krijesate e detit

MBRETËRI E BASHKUAR- Ky është momenti kur një familje ka gjetur mijëra krijesa detare me formë alieni në një plazh në Uells.

Martyn Green, 47 vjeç, dhe familja e tij ishin në një udhëtim në Caernarfon të dielën kur ata zbuluan krijesën e rrallë.

Videoja që tashmë është bërë virale në mediat sociale tregon familjen, nga Neë Brighton, Merseyside, duke u mrekulluar nga krijesat me predha të bardha që janë të ngjitura në në një dru të madh që ndodhen afër bregut të detit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Edhe pse ende nuk janë përcaktuar se çfarë janë, krijesat janë të mbuluara nga një tip guaske e bardhë dhe kishin mbushur një pjesë të plazhit ku u gjendën.

Burimi: dailymail.

(A.k.dosja.al)

Shto Koment