Showbiz

“Janë për vârrim”, Robert Berisha zhgënjehet nga Elvana dhe Arilena: Më vjen shumë keq, i kam dhe kolege

I ftuar në “Aperi fest”, Berisha u shpreh se priste më shumë nga ato të dyja, duke theksuar më tepër emrin e Elvanës.
Featured image of article: “Janë për vârrim”, Robert Berisha zhgënjehet nga Elvana dhe Arilena: Më vjen shumë keq, i kam dhe kolege Elvana Gjata, Robert Berisha dhe Arilena Ara
Përditësuar:

TIRANË– Këngëtari Robert Berisha është shprehur se këngët me të cilat, dy koleget e tij Arilena Arad he Elvana Gjata, konkurojnë në Festivalin e RTSh-së janë për vârrime.

I ftuar në “Aperi fest”, Berisha u shpreh se priste më shumë nga ato të dyja, duke theksuar më tepër emrin e Elvanës.

Po më vjen shumë keq ta them, por kam pritur më shumë prej Elvanës dhe Arilenës. Kanë këngë për vârrime. Më vjen shumë keq se i kam kolege. Elvana gjithë karrierën e saj ka patur këngë të mira, ndërsa kënga e festivalit më duket se nuk i ‘flen’ Elvanës,”– u shpreh Roberti.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Vetë Berisha do të do të konkurojë me këngën “Ajo nuk është unë”. Elvana Gjata është me këngën “Me tana”, ndërsa Arila Ara me “Shaj”.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment