Politike

JANË PAJTUAR TANI! Rama i hedh dorën në qafë Kurtit, i qeshin të dy kameras, pas tyre i lumtur edhe Zoran Zaev

FOTO
Foton, Rama e ka shoqëruar vetëm me një përshkrim të shkurtër; Shqipëri dhe Kosovë, pasi mesa duket të dy kanë lënë pas mosmarrëveshjet që kanë pasur në të shkuarën. 
Featured image of article: JANË PAJTUAR TANI! Rama i hedh dorën në qafë Kurtit, i qeshin të dy kameras, pas tyre i lumtur edhe Zoran Zaev Albin Kurti dhe Edi Rama

TIRANË– Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto me homologun e tij të Kosovës, Albin Kurti, duke u përqafuar. Pas tyre, i qeshur dhe me dorën në shpatullat e Ramës, është kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, i cili gjithashtu qesh.

Foton, Rama e ka shoqëruar vetëm me një përshkrim të shkurtër; Shqipëri dhe Kosovë, pasi mesa duket të dy kanë lënë pas mosmarrëveshjet që kanë pasur në të shkuarën.

POSTIMI I PLOTË:

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)


LAJMI KRYESOR: Samiti i Tiranës, Varhelyi: BE do financojë planin e investimeve, 30 mld euro! Rama: Ambicia, 15 korriku të na gjejë të në Procesin e Berlinit, nën kujdesin e Unionit (Marrëveshjet në rajon)

(k.m/dosja.al)

Një Koment në “JANË PAJTUAR TANI! Rama i hedh dorën në qafë Kurtit, i qeshin të dy kameras, pas tyre i lumtur edhe Zoran Zaev

  1. A e dinte Edi se sot eshte 10 qershor, dita e themelimit te Lidhjes Shqiptare te Prizrenit (1878)? Duhet ta kujtonin se bashku me Albinin kete dite

Shto Koment