Showbiz

“Shkëputet nga bota kur….”, Almeda tregon çfarë nuk duron dot nga Tolga

Sigurisht që nuk kanë munguar pytjet për basgkëshortin dhe njëra nga pytjet ka qenë se çfarë urren ajo të Tolghan dhe çfarë ka inat ky i fundit tek Almeda.
Featured image of article: “Shkëputet nga bota kur….”, Almeda tregon çfarë nuk duron dot nga Tolga Almeda dhe Tolghan
Përditësuar:

TURQI- Almeda dhe Tolghan Saysman janë një ndër çiftet më të dashur për publikun. Të dy së bashku ndodhen në izolim në Turqi ndërsa këngëtarja ka zgjedhur që një pjesë te kohës ta kalojë edhe me fansat e saj. Së fundmi ka zgjedhur të bëjë një bisedë në ‘Instagram’ ku fansat i kanë drejtuar shumë pytje.

Sigurisht që nuk kanë munguar pytjet për bashkëshortin dhe njëra nga pytjet ka qenë se çfarë urren ajo të Tolghan dhe çfarë ka inat ky i fundit tek Almeda. Almenda është përgjigjur se e bezdis fakti kur bashkëshorti shkëputet tërësisht nga bota kur luan PS, ndërsa ka treguar se atë e bezdis fakti kur Almeda mban inat.

“Çfarë të bezdis tek Tolga, po atë tek ti? Diçka të parëndësishme që e ke inat”- shkruan ndjekësi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Hmm, kurshkëputet nga bota kur luan me PS. Atë tek unë inati im”– ka shkruar Almeda.

Instastory i Almedes

Kujtojmë se ditën e djeshme Tolgah dhe Almeda kanë falur dy muaj qera për 9 banesat e tyre në Turqi dhe SHBA, për shkak të Covid-19.

(a.k/dosja.al)

Shto Koment