Showbiz

Janë apo jo bashkë? Mozzik dhe Loredana ‘ngacmojnë’ sërish, FOTO nga i njëjti ashensor, ç’po luhet pas kuintave

Mozzik dhe Loredana publikuan në Instagramin e tyre foto të shkrepura nga e njëjta pasqyrë ashensori, ku shihet mjaft qartë se ata gjenden në të njëjtin vend dhe në të njëjtën orë. 
Featured image of article: Janë apo jo bashkë? Mozzik dhe Loredana ‘ngacmojnë’ sërish, FOTO nga i njëjti ashensor, ç’po luhet pas kuintave Loredana dhe Mozzik

GJERMANI– Janë apo jo bashkë? Mozzik e Loredana kanë ngjallur sërish dyshime me postimet e tyre në rrjetet sociale. Të dy kanë publikuar fotot nga i njëjti ashensot, ndërkohë që ende nuk e kanë konfirmuar se janë rikthyer së bashku.

Mozzik dhe Loredana publikuan në Instagramin e tyre foto të shkrepura nga e njëjta pasqyrë ashensori, ku shihet mjaft qartë se ata gjenden në të njëjtin vend dhe në të njëjtën orë. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mesa duket ata janë kthyer së bashku, edhe pse kanë zgjedhur të mos konfirmojnë ende bashkimin e tyre publikisht.

(k.m./dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment