Politike

“Jam te Çim Peka”, Basha telefonon Kryemadhin LIVE në studio, kryetarja e LSI-së nuk ngurron t’i përgjigjet

VIDEO
Teksa kjo e fundit, ishte e ftuar në studion e “Çim Peka Live”, i cingëroi telefoni.
Featured image of article: “Jam te Çim Peka”, Basha telefonon Kryemadhin LIVE në studio, kryetarja e LSI-së nuk ngurron t’i përgjigjet Monika Kryemadhi, Lulzim Basha

TIRANË– Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka zhvilluar një bisedë të shkurtër telefonike me kryetaren e Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Teksa kjo e fundit, ishte e ftuar në studion e “Çim Peka Live”, i cingëroi telefoni.

Një sekondë se po më telefonon zoti Basha,”- tha Kryemadhi dhe pa asnjë lloj kompleksi, ngriti telefonin dhe tha: Jam te Çim Peka, jemi LIVE këtu,  dhe thotë se nuk flasim bashkë”

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më pas kryemadhi e mbylli telefonin dhe tha se personi që emori në telefon ishte Lulzim Basha.

Nga ana tjetër, Basha ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në studion e “Opinion”. Mister mbetet çështja për të cilën Basha e telefonoi Kryemadhin.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment