Showbiz

‘Jam shumë xheloze’, Soni Malaj nuk mban dot lotët në emision

Soni Malaj është përlotur teksa ka mbetur e surprizuar në emisionin e Rudina Magjistarit!
Featured image of article: ‘Jam shumë xheloze’, Soni Malaj nuk mban dot lotët në emision Këngëtarja, Soni Malaj e përlotur.

TIRANË– Soni Malaj, e ftuar në emisionin e pasdites tek Rudina Magjistari, është përballur dhe me një videomesazh prekës që i kanë përgatitur mikeshat e saj të ngushta, Elia Zaharia dhe Dorina Tiko.

Soni Malaj në datën 1 maj do të mbajë një koncert së bashku me reperin Majk tek amfiteatri i cili do të zgjasë për gati 2 orë, por një nga shoqet e saj më të mira, Dorina nuk mund të marrë pjesë pasi ndodhet jashtë shtetit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Jam shumë xheloze për njerëzit që do të shohin në skenë më 1 maj, pasi unë nuk do të mundem. Të uroj suksese dhe faleminderit që nuk ke harruar asnjëherë të më marrësh në telefon, dhe ke qëndruar pranë meje në momentet më të vështira.”-janë fjalët që një ndër mikeshat e saj, Dorina i tha në videomesazhin surpizë të përgatitur nga produksioni.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment