Showbiz

“Jam mbyllur“, Elvana Gjata shmang pyetjen pikante të Ledri Vulës… me kë është në karantinë këngëtarja?

Sot, Gjata ishte Live në Instagram me Ledri Vulën, ku nuk munguan edhe pyetjet me spec. Ledri e pyeti Elvanën “A je në Tiranë?
Featured image of article: “Jam mbyllur“, Elvana Gjata shmang pyetjen pikante të Ledri Vulës… me kë është në karantinë këngëtarja? Elvana Gjata, këngëtare

TIRANË- Këngëtarja Elvana Gjata që prej dhjetorit ka evituar ccdo dalje publike apo intervistë. Por tashmë kohërat kanë ndryshuar e ajo ka vendosur që komunikimin publik ta realizojë përmes livestream.

Sot, Gjata ishte Live në Instagram me Ledri Vulën, ku nuk munguan edhe pyetjet me spec. Ledri e pyeti Elvanën “A je në Tiranë?“ Por ndryshe nga cc’mund të prisnin fansat…ajo e mbajti sekret! “Thjesht jam mbyllur”, tha Elvana, duke ngritur dyshime se më kë dhe ku i po kalon këto kohë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Gjata ka qenë në qendër të lajmeve rozë vitin që shkoi për lidhjen e saj me biznesmenin Ervin Mata. Por që prej ngjarjes në ish-bllok, Elvana u raportua se ishte ndarë. Postimet dhe dyshimet vijojnë dhe mesa duket Elvana di ta menaxhojë mjaft mirë diskrecionin e jetës së saj private.

(F.G. Dosja.al)

Shto Koment