Showbiz

‘Jam i lumtur’, Ermali mbulon në puthje Amin dhe ndan videon me ne

Ermal Mamaqi ka një mesazh për të ndarë me ndjekësit, në ditën e tij të lindjes!
Featured image of article: ‘Jam i lumtur’, Ermali mbulon në puthje Amin dhe ndan videon me ne Foto e shkëputur nga videoja e shpërndarë nga Ermal Mamaqi.

Ermal Mamaqi ka festuar ditëlindjen dhe urimet kanë qenë të shumta për të, por ai që spikati ishte urimi i bashkëshortes së tij, Amardës. Çifti nuk ngurojnë të shprehin dashurinë dhe vlersimin për njëri-tjetrin sa herë që t’i jepet rasti.

Megjithatë një video shumë e këndshme e shpërndarë në rrjete sociale nga aktori humorit, na tërhoqi vëmendjen. Ermali ka mbuluar në puthje Amin dhe përkrah videos shumë romantike, ai ka ndarë dhe një mesazh me ndjekësit ku tregon se ndjehet i lumtur për gjithçka që ka në jetë.

“Jam i lumtur… Në jetë, kam kuptuar se më e rëndësishme se të kërkosh gjërat që do, është të vlerësosh ato që ke. Jam falenderues për çdo minutë të jetës time. Faleminderit për urimet tuaja dhe faleminderit që më lejoni të jem pranë jush nëpërmjet vëmëndjes që më jepni. Ju dua!”-shkruan Ermali në profiling e tij në Instagram.

 

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment