Showbiz

“Jam e vdekur”! Kejsit nuk i ndahet shpirti nga Stresi, ngushëllohet duke parë serialet turke(FOTO)

 Siç shkruan edhe Kejsi nuk do të lejonte diçka të tillë t’i ndodhte për një djalë që dashuron, pasi këtë e ka treguar edhe me Stresin.
Featured image of article: “Jam e vdekur”! Kejsit nuk i ndahet shpirti nga Stresi, ngushëllohet duke parë serialet turke(FOTO) Stresi dhe Kejsi

TIRANË- Ish-partnerja e reperit  të  njohur Stresi është bërë tashmë një prej personazheve më të përfolur të  medias rozë në Shqipëri.

E ndarë prej disa muajash nga Stresi, Kejsi vazhdon të  publikojë akoma në  rrjetet sociale, foto apo video me mesazhe të koduara për Stresin.

Së fundmi ajo ka publikuar disa video që tregojnë disa fragmente të  serialit turk, Herçai. Janë pikërisht disam momente delikate mes një vajze të dashurar nënës së saj dhe djalit  që  ajo  ka në zemër.

E  krahas këtyre videove Kejsi shkruan: Nuk mund të trajtojë si në këtë skenë. Unë  jam e vdekur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Siç shkruan edhe Kejsi nuk do të lejonte diçka të tillë t’i ndodhte për një djalë që dashuron, pasi këtë e ka treguar edhe me Stresin.

Por përmes këtyre postimeve, ajo lë të  kuptohet që asgjë s’ka ndryshuar lidhur me ndjenjat e saj karshi ish-të fejuarit të saj, Stresit.

A.C/Dosja.al 

Etiketa:

Shto Koment