Showbiz

“Jam e ëmbël si pjeshka”, Lori Hoxha provokon hapur me pozën e radhës (Foto)

Lori Hoxhës i vjen natyrshëm, t’i thotë vetes që është e ëmbël si fruti i pjeshkës.
Featured image of article: “Jam e ëmbël si pjeshka”, Lori Hoxha provokon hapur me pozën e radhës (Foto) Bloggerja, Lori Hoxha.

TIRANË– Trashgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha e kuron në detaje pamjen e saj. Përveç veshjeve të bukura dhe stil, që përfshihen në market më prestigjoze, ajo ka realizuar dhe disa ndërhyrje në fytyrën e saj për të përmirësuar pamjen.

Veshur me një bluzë në ngjyrë rozë pastel, Lori Hoxha i thur lavde vetes: “E ëmbël si pema e pjeshkës”.

Bloggeres duket se i ka pëlqyer shumë kjo foto dhe përveç se e ka postuar, i ka dedikuar dhe fjalët e ëmbla vetes.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Lori Hoxhës.

(R.L/Dosja.al)

 

Shto Koment