Showbiz

“Ja si shkrihet dëbora”, Morena Taraku hidhet në dëborën e acartë me të brendshme të zeza

VIDEO
Në një vdio të postuar në ‘Instagram’, modelja shfaqet e veshur me bikini teksa hidhet mbi një krevat të mbuluar me dëborë dhe si gjithmonë, bien në sy format e saj perfekte trupore.
Featured image of article: “Ja si shkrihet dëbora”, Morena Taraku hidhet në dëborën e acartë me të brendshme të zeza Morena Taraku

KOSOVË– Këngëtarja Morena Taraku i ka treguar ndekësve të saj mënyrën se si të “shkrijmë” borën në këto ditë të ftohta dimri.

Në një vdio të postuar në ‘Instagram’, modelja shfaqet e veshur me bikini teksa hidhet mbi një krevat të mbuluar me dëborë dhe si gjithmonë, bien në sy format e saj perfekte trupore.

Teksa ka publikuar videon e mëposhtëme, këngëtarja shkruan: “Tutorial: Si të shkrimë dëborën”, e cila është pëlqyer shumë.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Taraku njihet për jetën luksoze që reklamon në rrjetet sociale, duke u cilësuar edhe si miliarderja e shoëbiz-it shqiptar.

(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment