Showbiz

Ja kush është “tjetra”, modelja që tha se do lidhej me Robert Berishën nëse ai do ndahej nga Nora

Theksojmë se Nora dhe Roberti ishin cilësuar si një ndër çiftet më të pëlqyer të showbiz-it shqiptar.
Featured image of article: Ja kush është “tjetra”, modelja që tha se do lidhej me Robert Berishën nëse ai do ndahej nga Nora Nora Istrefi, Robert Berisha dhe Lei Kraja

KOSOVË- Pasi Robert Berisha publikoi lajmin e ndarjes nga Nora Istrefi 3 ditë më parë me anë të një shkrimi në Instagram, filluan menjëherë aludimet  për shkakun e ndarjes së çiftit. Theksojmë se Nora dhe Roberti ishin cilësuar si një ndër çiftet më të pëlqyer të shoëbiz-it shqiptar.

Por disa kohë më parë një modele shumë e njohur e tha hapur fare se nëse Robert Berisha nuk do të ishte i martuar me Nora Istrefin, ajo do të ishte lidhur me të.

Bëhet fjalë për Lei Krajën, e cila gjatë një interviste në një emision televiziv u shpreh:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Roberti është i bukur, i gjatë, ka trup, i zgjuar, kërcimtar, kështu që pse jo. Por është i martuar me një nga vajzat më seksi të showbiz-it shqiptar kështu që nuk do e konkurrojmë fare. Por do isha, mbase, nëse do më pranonte Roberti.’’

Tashmë që Robert Berisha është një “burrë i lirë”, kjo është një mundësi shumë e mirë për modelen Kraja, e cila ka shprehur pëlqimin ndaj tij.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment