BotaShowbiz

‘Ja ku jemi sërish’, Gal Gadot konfirmon se është shtatzënë pas spekullimeve në Golden Globes

35 vjeçarja, konfirmoi shtatzaninë e saj me fëmijën e tretë, ditën e Hënë në një postim në Instagram.
Featured image of article: ‘Ja ku jemi sërish’, Gal Gadot konfirmon se është shtatzënë pas spekullimeve në Golden Globes Gal Gadot me familjen e saj

SHBA– Aktorja e ‘Wonder Woman’ Gal Gadot do të bëhet sërish nënë.

35 vjeçarja, konfirmoi shtatzaninë e saj me fëmijën e tretë, ditën e Hënë në një postim në Instagram. Ajo postoi një foto familjare me bashkëshortin e saj, Yaron Vasano dhe dy vajzat e tyre, ALma 9 vjeç dhe Maya 3 vjeç, me mbishkrimin: ‘Ja ku jemi sërish’.

Konfirmimi vjen një ditë pas spekullimeve mbi një shtatzani të saj, kur ajo u ngjit në skenën e Golden Globes për të prezantuar një çmim.

Postimi i plotë:

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot)

(d.a/dosja.al)

Shto Koment