ShowbizSport

“Iu kemi lëpi b*thën, e tonit i kemi fut…”, Stresi shpërthen ndaj qeverisë pë rastin e Klevis Çelajt: Marre, turp turp…

Këngëtari i njohur ka reaguar ashpër kundër qeverisë për rastin e kampionit të boksit duke thënë se është turp të japësh për një titull të tillë, 100 euro.
Featured image of article: “Iu kemi lëpi b*thën, e tonit i kemi fut…”, Stresi shpërthen ndaj qeverisë pë rastin e Klevis Çelajt: Marre, turp turp… Stresi dhe Klevis Çelaj

TIRANË- Reperi i njohur  shqiptar, Stresi është një ndër emrat  më të dashur për të rinjtë ku e shohin  si shembullin apo idhullin e tyre për të  arritur sukses.

Ai është shumë aktivë në rrjetet sociale nga poston  momente të ndryshme nga jeta e tij.

Këtë herë Stresi ka bërë një  koment në lidhje me rastin e kampionit të boksit, Klevis Çelajt.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Përmes një postimi  në rrjetet sociale Stresi  ka shkruar:  Normal te hujve ju kemi lepi bythen historikisht e tonit i kemi fut gishtin marre marre turp turp 100 Euro per titull u kan dhon 🤐🤐🤐🤐🤐. 

A.C/Dosja.al 

Shto Koment