Showbiz

Iu dhurua nga Brad Pitt në vitin 1999, Jennifer Aniston nuk heq dorë nga unaza 500,000 dollarwshe

Kanë kaluar shumë vite dhe ende në ditët e sotme flitet për romancën që Jennifer Aniston dhe Brad Pitt kishin.
Featured image of article: Iu dhurua nga Brad Pitt në vitin 1999, Jennifer Aniston nuk heq dorë nga unaza 500,000 dollarwshe Jennifer Aniston dhe Brad Pitt

Aktorja Jennifer Aniston është parë të mbajë në gisht unazën e fejesës që Pitt i ka dhuruar në vitin 1999.

Sipas “The Mirror” 51 vjeçarja vazhdon të mbajë unazën që kushton  $500,000. Dizanji i unazës thuhet se është i ngjashëm me një palë vathë që Pitt i ka dhuruar Jenn vite më parë.

Brad Pitt dhe Angelina Jolie

Mediat e huaja shkruajnë se çifti është parë disa herë nën shoqërinë e njëri-tjetrit madje përflitet se mund të jenë në diskutime për të bërë një martesë të dytë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Vlen të thuhet se Pitt pas ndarjes nga Angelina Jolie u përfol për disa histori dashurie me gra të famshme nga bota e Hollywoodit, një ndër to ishte dhe Charlize Theron.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment