Showbiz

Isli Islami s’rezervohet! Përqafuar, poston momente romantike me Ori Nebiajn: Gjeta një yll (FOTO)

Një rastësi e bukur për Isli Islamin dhe Ori Nebiajn!
Featured image of article: Isli Islami s’rezervohet! Përqafuar, poston momente romantike me Ori Nebiajn: Gjeta një yll (FOTO) Moderatorët, Ori Nebiaj dhe Isli Islami.

TIRANË– Ori Nebiaj dhe Isli Islami janë takuar rastësisht dhe duket se Isli Islami është lumturuar shumë! Në një foto të postuar në rrjete sociale, të përqafuar me njëri-tjetrin e të qeshur, moderatori shkruan: “Gjeta një yll deti”.

Çifti i moderatorëve drejtojnë prej kohësh emisionin e mëngjesit “Wake Up” në Top Channel dhe gjithmonë janë përfolur për lidhje bashkë, pavarësisht se të dy e kanë mohuar këtë gjë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Isli Islamit në rrjete sociale.

(R.L/Dosja.al)

 

Shto Koment