Showbiz

Isli Islami ironizon veprimin e Alban Ramosajt, lakuriq: Nuk kam rrëshkitur ende

Ndjekësit i janë vënë moderatorit, Isli Islami të bëjë të njëjtin veprim që bëri Alban Ramosaj përpara disa kohësh, kur pozoi nudo në rrjete sociale.
Featured image of article: Isli Islami ironizon veprimin e Alban Ramosajt, lakuriq: Nuk kam rrëshkitur ende Moderatori, Isli Islami dhe këngëtari, Alban Ramosaj.

TIRANË– Moderatori, Isli Islami ka marrë kërkesa ‘të çuditshmë’ nga ndjekësit që e dua nudo si Alban Ramosaj. Meqë postimet e moderatorit në Instagram kanë arritur numrin 999 dhe ai ka kërkuar një mendim të fansave të tij se çfarë postimi duhet të bëjë në rrumbullakosjen e shifrës.

“Një foto si Alban Ramosaj”-i dërgon mesazh një nga ndjekëset.

“Jam dakort me parafolësen”– shkruan një tjetër.

Megjithatë, Isli as nuk paska ndërmend ta bëjë këtë veprim, i cili i duket ‘një veprim i lajthitur’.

“Le të bëhemi çik seriozë dhe mundohuni të ndani seriozitetin nga shakaja. Nuk kam rrëshkitur ende.”-i është përgjigjur moderatori, Isli Islami disa nga komenteve që kanë ardhur në inbox.

Postimi i Isli Islamit në InstaStory.
Postimi i Isli Islamit në InstaStory.
Postimi i Isli Islamit në InstaStory.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment