Showbiz

“Ishte shokuese, mendova se do vdes”, Niko Komani zbulon historinë e dhimbshme të jetës së tij

Për shkak të një komplikacioni me mushkëritë  Nikos i është dashur t'i nënshtrohet një operacioni.
Featured image of article: “Ishte shokuese, mendova se do vdes”, Niko Komani zbulon historinë e dhimbshme të jetës së tij Niko Komani

TIRANË- Stilisti i njohur  Niko Komani i ftuar ditën e sotme në emisionin e mëngjesit  “Ditë e Re”, në Ora Neës , ka zbuluar një prej historive më të trishtë të jetës së tij.

Për shkak të një komplikacioni me mushkëritë  Nikos i është dashur t’i nënshtrohet një operacioni.

Pneumotoraksi,  është  sëmundja nga e cila vuan stilisti, e cila  shkakton bllokim të mushkërive, duke e bërë shumë të vështirë furnizimin me oksigjen.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ishte me të vërtetë një eksperiencë shumë e keqe. Ishte shokuese për mua sepse nuk e dija çfarë ishte. Fillimisht mendova se ishte zemra. Mendova do vde s tani, jam duke vdekur por e arrita në kohë. Nëse do kisha fjetur do ishte tepër vonë pasi ishte ora 01:00 e mbrëmjes dhe isha gati për gjumë. Dua ti them njerëzve që në këto situata mos të panikosen por të lajmërojnë urgjencën.” -është shprehur Niko.

A.C/Dosja.al

Shto Koment