Aktualitet

Ishte në gjendje të dehur, 43-vjeçari në Sarandë plagoset me thikë gjatë sherrit me dy persona

Një 43-vjeçar në Sarandë i cili ishte në gjendje të dehur u pëfshi në konflikt me dy persona, por përfundoi i plagosur me thikë.
Featured image of article: Ishte në gjendje të dehur, 43-vjeçari në Sarandë plagoset me thikë gjatë sherrit me dy persona Policia e Sarandës

SARANDË- Një konflikt mes tre personave në Sarandë, ka përfunduar me plagosjen e njërit prej tyre.

Mësohet se një 43-vjeçar, i cili ishte ne gjendje të dehur, u konfliktua me dy persona të tjerë.

Njëri prej tyre ka nxjerrë një thikë dhe ka plagosur 43-vjeçarin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ky i fundit ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

Policia po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe identifikimin e dy personave.

(g.sh./dosja.al)

Shto Koment