Showbiz

Po pushonte me të dashurin dhe miqtë e saj në Turqi/ Modelja ukrainase dhunohet nga rojet e sigurimit në Izmir

FOTO
Modelja e njohur ukrainese Daria Kyryliuk, përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram ka treguar se është rrahur brutalisht  në Izmir të Turqisë.
Featured image of article: Po pushonte me të dashurin dhe miqtë e saj në Turqi/ Modelja ukrainase dhunohet nga rojet e sigurimit në Izmir Daria Kyryliuk

TURQI– Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ukrainë, ku rojet e sigurisë në Izmir kanë dhunuar një modele teksa ajo ishte me pushime.

Bëhet fjalë për modelen e njohur ukrainese Daria Kyryliuk, e cila përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram ka treguar se është rrahur brutalisht  në Izmir.

Postimi i modeles ne Instagram.

Nga fotoja që ajo ka publikuar shihet qartë shenjat e dhunës në fytyrë, ndërsa ka shkruar krahas fotos:  Nuk mund të hesht pasi dua të tregoj historinë se çfarë më ndodhi mua, të dashurit tim dhe grupit tonë. Ne u goditëm nga siguria e plazhit ‘Momo beach’ ( Çesme, Turqi). Katër vajzat u grushtuan në fytyrë ( përfshirë dhe mua) ndërsa djemtë u lënduan keq. Raportuam në mënyrë të detajuar në polici. Nuk duhet të mbyllim sytë nga ajo që na ndodhi dhe të ndalemi përballë dhunës ndaj gruas. Ju kërkoj miqve të mi që ta shpërndajnë sa më shumë këtë histori.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: hurriyet

A.C/Dosja.al

4 Komente në “Po pushonte me të dashurin dhe miqtë e saj në Turqi/ Modelja ukrainase dhunohet nga rojet e sigurimit në Izmir

  1. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ukrainë, ku rojet e sigurisë në Izmir kanë dhunuar një modele,

    hahahha se dija qe paska qytet qe quhet izmir ne ukrain , ka drejt rama kur thot kazan .hahhaahhaha

  2. Ngjarja ndodhi ne ukraine app ne izmor te turqise se na ngaterruat .

  3. A e saktesuat lajmin ,se duhet me ba proteste te qeveria turke,por mos e kane pasur me hak se ka rregulla ne Shtetin Turk.

  4. Kjo kurva i lutet miqve te saj ta shperndajne por nuk tregon arsyen pse Ka ngrene dajak. Se ketu jetoj por hera e pare qe degjoj te jete dhunuar dikush e sidomos femra nga rojet e sigurise. Por nese eshte kruajtur duke bere "politike" per grekun apo Ayasofya-n, athere paska shpetuar paq. Por Ka dhe diçka: ndoshta Kane bere pozime te ndaluara se kto kujtojne se veç kto dine te pallohen…

Shto Koment