Showbiz

Ishin bashkë në çdo koncert, pas ndarjes nga Mozzik ja kush e zëvendëson Loredanën!(FOTO)

Mozzik ka krijuar një grup të mirë me vëllain e tij Getinjon dhe këngëtaren e njohur, Kida ku siç duket i ka zënë vendin Loredanës, për të qenë sëbashku me Mozzikun nëpër koncerte.
Featured image of article: Ishin bashkë në çdo koncert, pas ndarjes nga Mozzik ja kush e zëvendëson Loredanën!(FOTO) Getinjo, Loredana, Mozzik

TIRANË- Dyshja e famshme Mozzik dhe Loredana prej më shumë se dy muajsh i kanë dhënë fund lidhjes së tyre dhe e pranuan publikisht ndarjen e tyre.

Edhe pse të ndarë duket se çifti vazhdon të komunikojnë për hir të së bijës.  Por kjo nuk do të thotë që do të rikthehen sërish bashkë pasi, Mozzik së fundmi ka treguar që edhe pas largimit nga  “OneRecords”, ka krijuar një grup të mirë me vëllain e tij Getinjon dhe këngëtaren e njohur, Kida ku siç duket i ka zënë vendin Loredanës, për të qenë sëbashku me Mozzikun nëpër koncerte.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Tashmë që Mozzik ësht ndarë nga Loredana fotoja që tregon për koncertet që ato mbajnë ka ndryshuar, dhe vendin e reperes e ka zënë Kida.

A.C/Dosja.al

Shto Koment