Showbiz

“Ishe yll pa b*thë, je bërë si trans”, Kejvina Kthella revoltohet keq, shthur gojën: Nxirre surratin, mos ha m*t (FOTO)

Kejvina Kthella ka replikuar me një ndjekës që ka lënë një koment të pakëndshëm në profilin ish-velinës.
Featured image of article: “Ishe yll pa b*thë, je bërë si trans”, Kejvina Kthella revoltohet keq, shthur gojën: Nxirre surratin, mos ha m*t (FOTO) Ish-velina, Kejvina Kthella.

Kejvina Kthella vjen gjithmonë në vëmendje me postimet e saj, ku nxjerr në pah hiret e lakmuara. Por, disa ndjekës mendojnë se ish-velina e Xingut e ka ekzagjeruar me operacione plastike.

“Ishe yll pa bythë pa bukë pa cica siç të bëri nëna natyrë. Je bërë si trans tani a nuk e sheh veten në pasqyrë,”– i shkruan një ndjekës Kejvina Kthellës.

Por, duket se ky koment nuk ka lënë shije të mirë tek bukuroshja, e cila ka vendosur t’i përvishet keq komentuesit.

“Po deshe të tregoj sa miaooooooo bëj po nxirre surratin mos ha m*t,”- i përgjigjet ish-velina ndjekësit.

Postimi i Kejvina Kthellës dhe komentet me ndjekësen.

(R.L/Dosja.al)

                                                      

 

Shto Koment