Aktualitet

Ish- zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi bëhet nënë për herë të dytë

Jeta e saj larg mediave, përkushtimi ndaj familjes.
Featured image of article: Ish- zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi bëhet nënë për herë të dytë Ish- zëdhënësja e PD, Laura Vorpsi.
Përditësuar:

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi është bërë nënë për herë të dytë duke sjellë në jetë një djalë.

Juristja dhe pedagogia e Fakultetit të drejtësisë dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni Theodhori Cami, kanë mirëpritur në jetë vogëlushin pasditen e së shtunës në një nga spitalet private në Tiranë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Laura dhe Teo (siç e njohin miqtë) janë gjithashtu prindër të një vajze të vogël të quajtur Krisa, e cila do të mbush 2 vjeç në fillim të majit.

Foto nga dhoma e lindjes.

L.K/Dosja.al

Shto Koment