Showbiz

Ish-nusja e Jozefina Topallit le pas të shkuarën, Eva Murati në një lidhje të re: Jam e lumtur

Moderatorja sportive Eva Murati nuk e ka pranuar që është single, duke shtuar edhe më tej dyshimet.
Featured image of article: Ish-nusja e Jozefina Topallit le pas të shkuarën, Eva Murati në një lidhje të re: Jam e lumtur Moderatorja sportive, Eva Murati.

TIRANË– Eva Murati, një ndër moderatoret më të përfolura në shoëbiz është treguar mjaft e rezervuar përsa i përket jetës private. Vite më parë Eva ishte e lidhur me djalin e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, por i dha fund pas një periudhe të gjatë bashkë.

Që prej asaj kohe ende nuk kemi marrë një lajm të ri mi moderatoren bukuroshe. E ftuar në emisionin e Bieta Sulos, nuk kanë munguar ngacmimet në lidhje me jetën private.

Biseda                                        

Eva Murati: E di si është puna, sa herë që mua më pyesin në lidhje me jetën time personale bëhet lajm edhe kur nuk ka asgjë për të bërë lajm. Kur unë nuk them asgjë.

Bieta Sulo: Mbase do thuash ndonjë gjë, je e lumtur ti? Vetëm? Apo s’je vetëm?

Eva Murati: Unë jam e lumtur. Vetëm kaq.

Bieta Sulo: Po pse se thua që jam vetëm, apo s’je vetëm?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë Eva Murati buzëqesh, duke mos thënë as po as jo.

“E bukura Eva Murati qenka njëra nga konkurentet e “Dance With Me”, dhe ndërkohë nuk e pranon s’e është single”– shkruan Bieta Sulo në profilin e saj në rrjete sociale.

Postimi i Bieta Sulos.

(R.L/Dosja.al)

 

 

 

Shto Koment