Virale

Ish-ministri Jemin Gjana i dedikohet natyrës, me libër dhe sportiv ‘xhiro’ në Tiranë

Ish-ministri i Bujqësisë, Jemin Gjana është fotografuar nga Dosja.al teksa mbante veshur me një kostum spotiv ngjyrë blu të errët, ndërsa në dorë mbante një libër. 
Featured image of article: Ish-ministri Jemin Gjana i dedikohet natyrës, me libër dhe sportiv ‘xhiro’ në Tiranë

TIRANË– Ish-ministri i Bujqësisë në kohën e qeverisë Berisha ka zgjedhur që këtë fundjavë ta kalojë sa më sportiv.

Paparaci i Dosja.al i ka shkrepur një foto ish-ministrit, i cili ishte veshur me një kostum spotiv ngjyrë blu të errët, ndërsa në dorë mbante një libër. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Ish-ministri Jemin Gjana

Mesa duket pas largimit nga Kuvendi dhe karrigia e ministrit, Gjana i është dedikuar natyrës.

(k.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment