Politike

Ish-lideri i PD-së, Sali Berisha zbret nga rrugica dhe shkon te shkolla ‘Kosova’ për të votuar, pritet me ovacione nga qytetarët

VIDEO
Me maskë anti-covid dhe i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, ai ka hedhur votën në qendrën e votimit pranë banesës së tij. 
Featured image of article: Ish-lideri i PD-së, Sali Berisha zbret nga rrugica dhe shkon te shkolla ‘Kosova’ për të votuar, pritet me ovacione nga qytetarët Sali Berisha

TIRANË– Ish-kryeministri Sali Berisha është pritur me ovacione në shkollën ‘Kosova’ në Tiranë, aty ku votoi për zgjedhjet parlamentare.


Me maskë anti-covid dhe i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, ai ka hedhur votën në qendrën e votimit pranë banesës së tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: SHQIPËRIA VOTON! Sot 3.6 mln shqiptarë votojnë 140 ligjvënësit e rinj! PS kërkon ‘histori’ me mandatin e tretë, PD-LSI për rotacion

(a.b)/dosja.al

Shto Koment